Skupinové lekce pro děti

Ve spolupráci s organizací Válec, spolek (tedy Válení konec), u nás probíhají skupinové lekce pro děti od 4 let až po teenagery. Všechny lekce vedou zkušení instruktoři a trenéři. Cvičíme s velkým důrazem na zdravý vývoj vašich dětí. Snažíme se nabídnout adekvátní zdravý pohyb malým začínajícím sportovcům i starším dětem, kteří potřebují všestrannou kompenzaci jednostranného sportu či celodenního sezení. Většina lekcí jsou otevřené hodiny přístupné pro nové děti po celý rok. Pouze Judo přípravka nabírá nové děti zpravidla na začátku školního roku. Informujte se na recepci Saunaterra nebo na renatavetrovska@email.cz.


Cirkusové začátky

pro děti od 4 do 8 let

Cvičení pro děti zaměřené na všestranný start do světa zdravého sportu. Jsou vítány děti, které se s vedeným pohybem teprve seznamují i ostřílení cirkusáci, kteří už dělají nějaký sport a potřebovali by ho vykompenzovat jinou aktivitou. Cvičení zahrnuje základy gymnastiky, atletiky, sportovních her i cirkusových kousků. Je vhodné jako rozumný začátek pro zdravou sportovní kariéru dětí. Cvičí a dovádí se pod vedením zkušeného trenéra. Možné jsou i individuální konzultace ohledně dalšího výběru sportu pro malé sportovce.               

Přípravka juda

pro děti od 4 do 8 let

Přípravka na judo pro děti je zaměřená na seznámení se základy juda (pády a jejich modifikace, základní techniky v postoji i na zemi) s důrazem na všeobecnou, zdravou a hravou sportovní přípravu a pohybový rozvoj dětí. Děti jsou rozděleni do dvou skupin podle pokročilosti. Tréninky vedou velmi zkušení trenéři a judisté.


Atletická minipřípravka a atletická přípravka

mini pro děti od 5 do 8 let, jinak od 8 do 15 let

Atletická přípravka a minipřípravka je kroužek pro děti, které se chtějí naučit něco ze základních atletických disciplín. Je určena dětem, které touží se zdravě hýbat bez stresů ze závodění. Je to běhání, skákání, házení a atletické i kompenzační cvičení i dovádění vevnitř i venku na hřišti. Tréninky vedou profesionální atletky a trenérky atletiky.